Program estradowy

BAŚNIOWA PODRÓŻ KLAUNÓW

offer_separator

Niezwykły program teatralny, w którym cyrkowa trupa klaunów powraca z tournee po dżungli, przywożąc w swoim magicznym wozie tajemnice dobrej zabawy. Cyrkowe niespodzianki czekające na odkrycie przez dzieci ukryte zostały w wozie klaunów oraz w ich czarodziejskiej skrzyni. Przyjazd magicznej karawany jest inspiracją do wyśmienitej zabawy z uczestnikami. W scenariuszu m.in. barwny korowód cyrkowy, spektakl pantomimy, animacje cyrkowe, szczudlarze i inne.

Program trwa około 2 godzin i występuje w nim od 3 do 7 artystów. Po widowisku istnieje możliwość prowadzenia animacji i zabaw poza sceną. Program plenerowy realizujemy w cyrkowym namiocie chapiteau (12x17x5,5 m) mieszczącym około 100 widzów (150 przedszkolaków) lub na tle namiotu 3×6 m stanowiącym tło spektaklu i garderobę bądź też na scenie zapewnionej przez organizatora.

Chciałbyś, aby Twoje dzieci wzięły udział w niesamowitej podróży klaunów zrealizowanej na świeżym powietrzu w plenerze? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów o programie oraz cenie.

tel. +48 691 737 963
e-mail: biuro[at]teatrkubika.pl

Spektakl plenerowy dla dzieci i rodzin

BAŚNIOWA PODRÓŻ KLAUNÓW
Galeria

Program estradowy

Przygody Pirata Drabinki

offer_separator

Niesamowity spektakl plenerowy, w którym baśniowy statek piracki płynie ulicami miast, a w nim piraci wiozący czar wakacyjnych przygód. Wyśmienita przygoda, w której nie może zabraknąć uroku i artystycznego przekazu, mnogości gier i zabaw pirackich, konkursów, zadań i nagród. Po spotkaniu z Piratem Drabinką każdy uczestnik przedstawienia z okrętowego majtka stać się może kapitanem swojego własnego okrętu i wyruszyć w świat odkrywać nieznane tereny wyobraźni, marzeń i przygód.

Powyższy program plenerowy realizujemy w cyrkowym namiocie chapiteau (12x17x5,5 m) mieszczącym około 100 widzów (150 przedszkolaków) lub na tle namiotu 3×6 m stanowiącym tło spektaklu i garderobę bądź też na scenie zapewnionej przez organizatora.

Zapraszamy starszych i młodszych do przeżycia niezwykłej przygody z całą załogą statku Pirata Drabinki. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów o programie oraz cenie.

tel. +48 691 737 963
e-mail: biuro[at]teatrkubika.pl

Przygody Pirata Drabinki

PRZYGODY PIRATA DRABINKI
Galeria

Program estradowy

Kapitan Drabinka w krainie smoka

offer_separator

Wyjątkowy program estradowy, w którym Kapitan Drabinka przypływając z Dalekiego Wschodu przywozi ze sobą bajkowego chińskiego sztukmistrza Xip-Cina, a wraz z nim wiele niesamowitych opowieści, ciekawych atrakcji i zabaw. W programie między innymi: spektakl pantomimy, szkoła cyrkowców, nauka chodzenia na chodakach, zabawa i tworzenie różnych budowli z wykorzystaniem dużego domino, taniec ze smokiem Long Wu, nauka smoczego tańca oraz nauka wiązania węzłów żeglarskich.

Program trwa około 2 godzin i występuje w nim od 4 do 6 artystów. Po widowisku istnieje możliwość prowadzenia animacji i zabaw poza sceną. Program plenerowy realizujemy w cyrkowym namiocie chapiteau (12x17x5,5 m) mieszczącym około 100 widzów (150 przedszkolaków) lub na tle namiotu 3×6 m stanowiącym tło spektaklu i garderobę bądź też na scenie zapewnionej przez organizatora.

Chciałbyś przenieść swoje dzieci w niesamowity – tajemniczy świat sztuk cyrkowych prosto z Dalekiego Wschodu? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej szczegółów o programie oraz cenie.

 

tel. +48 691 737 963
e-mail: biuro[at]teatrkubika.pl

Teatr uliczny - atrakcje i animacje

KAPITAN DRABINKA W KRAINIE SMOKA
Galeria