Teatr Kubika nie samym teatrem oddycha

W naszym pakiecie możliwości mamy wiele dodatkowych atrakcji na piknik rodzinny, festyny i imprezy, wprost idealne do wykorzystania podczas organizacji:
• imprezy kulturalnej;
• imprezy firmowej;
• pikniku rodzinnego;
• festynu dla rodzin;
• eventu etc.

Chcielibyśmy zaprezentować te, które sprawdzają się najbardziej:
• nie tylko na imprezach dla dzieci i rodzin, ale także imprezach firmowych;
• nie tylko w przestrzeni otwartej, ale i zamkniętej;
• nie tylko gdy świeci słońce, ale także gdy pogoda nie dopisuje.

Jeżeli organizują Państwo imprezę plenerową, festyn czy piknik rodzinny bądź inną plenerową atrakcję dla dzieci i szukają Państwo programu artystycznego ze spektaklem i częścią animacyjno – warsztatową, naprawdę warto przyjrzeć się całej ofercie Fundacji Teatru Kubika dokładniej. Zwłaszcza, że charakteryzuje ją coś szczególnego, a mianowicie:
• duża różnorodność;
• doskonali wykonawcy;
• wysoka jakość i estetyka oferowanych produktów.

O naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie wykonania wszelkich oferowanych atrakcji na festyny i imprezy świadczą otrzymane rekomendacje i podziękowania.

Świat baśni, teatru i cyrku… To wszystko u nas! W celu uzupełnienia informacji, zapraszamy także do odwiedzenia naszych podstron:
Programy objazdowe w namiocie cyrkowym – kompleksowa usługa przeprowadzenia imprezy plenerowej w dwumasztowym namiocie cyrkowym typu gwiazda;
Spektakle objazdowe na plener (Program ”Baśniowa podróż klaunów”, Program ”Przygody Pirata Drabinki” oraz Program ”Kapitan Drabinka w krainie smoka”);
Spektakle na scenę (Spektakl ”Ptasznik”, Spektakl ”Akcja operacja” oraz Spektakl ”Pozytywka”);
Przedstawienia mikołajkowe (Program ”O Mikołaju i jego Skrzatach” oraz Program ”Zimowe show”).

Teatr Kubika oferuje następujące atrakcje na festyny i imprezy:
• Malowanie twarzy – tym arcyważnym zadaniem zajmuje się animator z przygotowaniem plastycznym. Tu warto podkreślić, że używamy farb najwyższej jakości, hipoalergicznych i atestowanych. Zapewniamy, iż późniejsze zmywanie ich nie stanowi żadnego problemu, wystarczy woda i miękka gąbka.

• Szczudlarze – w naszym wykonaniu to nie tylko uzupełnienie imprezy, ale także atrakcja sama w sobie. Artyści idą i znajdują się naprawdę wysoko, ale to nie koniec niespodzianek w ich wykonaniu. Śmieszne rzeźby z balonów i wspólna zabawa z publicznością powodują uśmiech na twarzy i wzbudzają radość wszystkich tych, którzy są niżej. Zawsze punktualni i w efektownych kostiumach, szytych również na Państwa specjalne zamówienie.

• Zawodowi komicy – wcielają się w postać klauna, pirata, dyrektora cyrku, baśniowego skrzata oraz wiele innych inspirujących i oryginalnych postaci, które mogą zawitać na Państwa imprezie. Sprawdzają się zarówno w roli prowadzących animacje i zabawy, jak i aktorów niepowtarzalnego przedstawienia teatralnego.

• Bańki mydlane – czy byli Państwo uwięzieni kiedyś w ogromnej bańce mydlanej? Czy uczestniczyli Państwo w profesjonalnym pokazie gigantycznych baniek mydlanych? Czy brali Państwo udział w warsztatach, których efektem jest stworzenie popisowej, niepowtarzalnej, ogromnej bańki? Jeżeli nie, to czas to zmienić i udać się z nami w świat dziecięcych marzeń.

• Strefa animacji cyrkowych – podczas warsztatów, które przeznaczone są dla całych rodzin, zapanują Państwo nad balansem własnego ciała na równoważni Rola – Bora, nauczą się Państwo chodzenia na szczudłach, jazdy monocyklem czy popisowej sztuki żonglowania. To jednak nie koniec niespodzianek. Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów, ze specjalnie przygotowanymi rekwizytami zapewniają wspaniałą zabawę. Powyżej opisane zabawy odbywają się w plenerze, jak również w naszym ogromnym namiocie cyrkowym.

• Strefa animacji plastycznych – dzieci wspólnymi siłami tworzą bajecznie kolorowy obraz o niesamowitych wymiarach 2×3 m. Projektują także kostium dla klauna, co wymaga od uczestników nie tylko twórczego myślenia, ale także zdolności manualnych. Warsztaty kończy uroczysty finisaż, podczas którego dzieci prezentują swoje prace na scenie w ramach wcześniej ogłoszonego konkursu.

• Zabawy z chustą animacyjną – czyli genialne zabawy ułatwiające wzajemne poznanie się, współdziałanie i integrację grupy ćwiczące refleks i spostrzegawczość, zwinność i zręczność; wprowadzające odprężenie i relaks; ćwiczące sprawność manualną – rozwijają precyzję ruchów; w ganianego – wpływają na ogólną motorykę organizmu, ćwiczą szybkość oraz wytrzymałość; oparte na zgadywaniu – ćwiczą percepcję wzrokową, pamięć i spostrzegawczość.

• Baśniowy Klaunowóz – przywozi tajemnice dobrej zabawy. Cyrkowe niespodzianki i sztuczki wyjmowane są z wozu klaunów, jak i z magicznej skrzyni. Panująca aura niewątpliwie pobudza wyobraźnię widza i wprowadza element zaskoczenia. Klanunowóz pojawia się znienacka, a wraz z nim tematyczne zabawy uliczne zachęcające widza do współdziałania.

• Statek piratów, jeżdżąca scenografia – ”wpłynięcie” statku piratów odbywa się w efektownym korowodzie prowadzonym przez Pirata Drabinkę. Nie ma tu jednak miejsca na nudę, ponieważ w to wydarzenie zaangażowana jest cała publiczność. Atrakcja bez wątpienia może stanowić gwóźdź programu, a sam Pirat Drabinka stać się może bohaterem dnia.


Atrakcje na piknik rodzinny

Wszystkie te atrakcje na festyny i imprezy i możliwości współdziałania polecamy zarówno na festyn rodzinny jak i piknik dla dzieci i rodzin, imprezy firmowe, eventy, obchody dnia miasta, a także imprezy mikołajkowe, spotkania z Mikołajem, spotkania i imprezy bożonarodzeniowe. Działania nasze prowadzimy na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju. Gościliśmy w takich miejscach jak: Warszawa, Kaliningrad, Turek, Sławno, Leźnica Wielka Osiedle, Ostrzeszów, Kolsko, Żagań, Środa Śląska, Łomża, Pacanów, Puławy, Radom, Biały Kościół, Lubenia, Mieszkowice, Gorzów Wlkp., Ostrowiec Świętokrzyski, Dobre Miasto, Szczecin, Dobrodzień, Lipusz, Malbork, Nowy Sącz, Smętowie, Łomianki, Białystok, Gdańsk, Wrocław, Poznań i wiele wiele innych gmin, miast i wiosek.