Imprezy dla dzieci Szczecin / Warszawa

Organizacja imprez w miastach:

Warszawa / Szczecin:

– organizujemy imprezy;
– przygotujemy imprezy firmowe;
– imprezy plenerowe;
– zaaranżujemy event familijny;
– wyprawimy piknik;
– rozkręcimy piknik rodzinny;
i to wszystko na terenie całej Polski.

Jeżeli powyższe słowa wydają się nudne, to tylko dlatego, że nie mieli Państwo okazji poznać nas osobiście. Mocną stroną organizowanych przez nas imprez dla dzieci jest to, że program nie ma ograniczenia wiekowego, tzn. przeniesie każdego w magiczny świat dziecka. Znamy bowiem różne sposoby na obudzenie w dorosłych radości z odkrywania świata, dzieciom z kolei zapewniamy moc atrakcji. Dzień spędzony w naszym towarzystwie zagwarantuje sny przepełnione tęczą magicznych kolorów. Skutecznie pomogą w tym:
– barwne, autorskie kostiumy oraz scenografie (wykonane na zamówienie przez artystów),
– zawodowi aktorzy, którzy zachwycą widzów podczas spektaklu,
– dynamiczny prowadzący,
– nieszablonowy program animacyjno – warsztatowy.

Gwarantujemy Państwu, że w programie nie zabraknie zabawy, tańca czy oryginalnych rekwizytów. Nie ma też miejsca na nudę czy czasu na ziewanie, jest za to wspaniała zabawa. Wszystko dlatego, że chwile spędzone w naszym towarzystwie to także uczestnictwo w oryginalnym wydarzeniu kulturalnym.

Jesteśmy stworzeni do organizacji imprez, co poświadczają nasi klienci podkreślając:
– autorski charakter eventów;
– wysoką jakość i estetykę;
– punktualność;
– profesjonalizm;
– kulturę osobistą;
– przyjazną współpracę.

Za te miłe słowa serdecznie dziękujemy. Nasz profesjonalizm w organizowaniu imprez potwierdzają otrzymane od Państwa rekomendacje.

Teatr Kubika zapewnia dwumasztowy namiot cyrkowy (na wydarzenia plenerowe), zaplecze sprzętowe, animacyjne i techniczne. Mamy wszystko, by przygotować imprezę na naprawdę wysokim poziomie. Mamy też wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci, a także imprez firmowych. Jesteśmy gotowi przygotować zabawę na ok. 200 osób (dzieci). Organizacja imprez oraz realizacja eventów na terenie całej Polski. Organizowaliśmy imprezy między innymi w takich miejscach, jak: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Przemyśl, Wrocław, Żary, Poznań, Szczecin, Białystok, Lublin, Kaliningrad i wiele innych.

Organizacja imprez w Warszawie – organizacja imprez na terenie całego kraju

Teatr Kubika zaprasza do współpracy. Z przyjemnością stworzymy ofertę ukierunkowaną pod Państwa imprezę, którą planujecie Państwo zorganizować.