Programy estradowe Warszawa – programy estradowe na terenie całego kraju

Fascynujący świat sztuki estradowej zamknięty w jednym programie, który porusza serca widzów… to stwierdzenie jest nam drogowskazem przy każdej nowej produkcji programu estradowego. Nasze programy przygotowywane są na dwa najważniejsze dla dzieci święta w ciągu roku: Dzień Dziecka i Mikołajki, jednakże oba zawierają w sobie treści, które z powodzeniem możemy prezentować na innych wydarzeniach, imprezach plenerowych, balach mikołajkowych, Christmas balach, imprezach choinkowych, świętach miast czy instytucji.

Program estradowy na plener na Dzień Dziecka przepełniony jest zabawą i różnego rodzaju interakcjami oraz animacjami, dzięki czemu dzieci radośnie spędzają czas na świeżym powietrzu, zaś gwoździem programu jest przedstawienie teatralne, w którym udział biorą także widzowie. Warunki pogodowe nie są nam straszne, gdyż posiadamy ogromny namiot cyrkowy chapiteau (12x17x5,5m), w którym zmieścić się może nawet do 150 dzieci.
Świąteczny mikołajkowy program estradowy realizowany jest głównie w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie rozchodzi się zapach choinki i piernika, choć są miejsca, w których prezentujemy go także w zimowej aurze na dworze (np. „Mikołaj w rynku – Dzierżoniów 2016”). Mikołaj przyjeżdżający do dzieci na swoich saniach przywozi ze sobą oprócz mnogości prezentów, wiele atrakcji, niespodzianek i konkursów, co pozwala całym rodzinom wyśmienicie się bawić i poczuć magię tego okresu. Całość spotkania z Mikołajem dopełnia spektakl teatralny aktywizujący dzieci do jego współtworzenia i występu na scenie.

Jeden program estradowy potrafi zachwycić i oczarować… Programy estradowe tworzone przez zespół Teatru Kubika potrafią zachwycić, oczarować i wzruszyć zarówno małych jak i dużych widzów w każdym miejscu i czasie. Nasze programy estradowe mieliśmy przyjemność prezentować w wielu miejscach, np.: Warszawa, Gdańsk, Białystok, Przemyśl, Żary, Kraków, Szczecin, Kaliningrad i wiele wiele innych.