Klimatyczne plenerowe wydarzenia artystyczne realizowane w namiocie cyrkowym

offer_separator
Teatr plenerowy dla dzieci i dorosłych
Szczudlarze
Imprezy dla dzieci
Spektakl Akcja operacja

Teatr Kubika oferuje kompleksową usługę zorganizowania jedynych w swoim rodzaju plenerowych artystycznych programów objazdowych realizowanych w dwumasztowym namiocie cyrkowym „chapiteau” o wymiarach 12 x 17 x 5,5 m, z własnym nagłośnieniem, oświetleniem oraz generatorem prądu.

Możliwość postawienia namiotu cyrkowego mieszczącego do 150 widzów sprawdza się szczególnie tam, gdzie brak jest odpowiedniej infrastruktury oraz zaplecza technicznego.

Zabawa, spektakle teatralne, atrakcje i animacje przeprowadzone na świeżym powietrzu będą na pewno niezapomnianym przeżyciem dla każdego dziecka – nawet przy niesprzyjającej aurze. A wiemy, że na spotkaniach z Teatrem Kubika doskonale bawią się nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli i całe rodziny. 

  • Dwumasztowy namiot typu gwiazda wykonany z trudnopalnego, nieprzemakalnego materiału. Namiot z każdej strony można zamknąć lub otworzyć, w zależności od warunków pogodowych.
  • Nagłośnienie: cztery kolumny umieszczane na statywach + mikser, mikrofony nagłowne dla aktorów, mikrofony stacjonarne.
  • Oświetlenie: 8 reflektorów scenicznych, 4 podświetlacze LED.
  • Agregat prądotwórczy.
  • Samonośne tło sceniczne.
  • Wydzielona scena.
Zabawa dla dzieci
Teatr plenerowy dla dzieci i rodzin
Teatr plenerowy dla dzieci i rodzin
Teatr uliczny dla dzieci i rodzin