Spektakl on-line dla dzieci i rodzin „Cyrkowa Podróż”. Nawiązujący do tradycji  objazdowych trup cyrkowych i teatralnych z czasów komedii dellarte. Grupa artystów w trakcie tournée gra swoje kolejne przedstawienie, przywozi tajemnice zza cyrkowej kurtyny. Niespodzianki czekające na odkrycie przez widzów ukryte zostały w wozie klaunów oraz w ich czarodziejskiej skrzyni. W przedstawieniu nie brakuje również wątków refleksyjnych, tajemnicza aura życia cyrkowca ogniskuje się w blasku fleszy na arenie i  samotności po za nią. „Stary klaun”  budując improwizowane scenki nawiązuje niewerbalną, wręcz intymną relację z odbiorcą, wspólnie szukając odpowiedzi na odwieczne pytania o egzystencję. Chociaż zagadnienia te należą do poważnych, droga do znalezienia odpowiedzi bywa bardzo zabawna…  Przyjazd magicznej karawany jest inspiracją do wyśmienitej zabawy z uczestnikami. Spektakl przenosi widza w niezwykły świat pantomimy, klaunady i cyrku, przygotowany w konwencji teatru ulicznego jest przeznaczony dla widzów od lat 2 do 102. Czas około 60 minut występuje 2 artystów.

 

 „Akademia Cyrkowca” – Interaktywny program dla dzieci PROWADZONY ON-LINE z rekwizytami cyrkowymi i scenografią ze spektaklu. Wspólnie z dziećmi zamienimy ich mieszkania i pokoje na wnętrze namiotu cyrkowego. Z tego co pod ręka stworzymy rekwizyty do nauki sztuczek cyrkowych

Cena:  500  zł brutto, link do spektaklu udostępniamy na 4 dni!

Realizacja odbywa się w następujący sposób: po zamówieniu i opłaceniu usługi udostępniamy link ze spektaklem. Odnośnik do przedstawienia można umieścić na swojej stronie internetowej lub mediach społecznościowych tak aby osoby odwiedzające mogły kliknąć i obejrzeć przedstawienie.

Zarezerwuj pod numerem tel. 691 737 963 lub biuro@teatrkubika.pl