Przed nami ekscytujący weekend obfitujący w plenerowe przedstawienia teatralne

z Piratem Drabinką, który zagości w Świebodzinie, Malborku i Suwałkach:

 

10 sierpnia 2018 Świebodzin – Plac ratuszowy w Świebodzinie, ul. Plac Jana Pawła II, godzina 16:00

 

Świebodziński Dom Kultury, Fundacja Teatr Kubika zapraszają na Przygody Pirata Drabinki.

Niesamowity spektakl plenerowy, w którym baśniowy statek piracki płynie ulicami miast, a w nim piraci wiozący czar wakacyjnych przygód. Wyśmienita przygoda, w której nie może zabraknąć uroku i artystycznego przekazu, mnogości gier i zabaw pirackich, konkursów, zadań i nagród. Po spotkaniu z Piratem Drabinką każdy uczestnik przedstawienia z okrętowego majtka stać się może kapitanem swojego własnego okrętu i wyruszyć w świat odkrywać nieznane tereny wyobraźni, marzeń i przygód.

Źródło

 

11 sierpnia 2018 Malbork – Magic Malbork 2018

 

Kolorowy, roześmiany, rozśpiewany świat Teatru Kubika przyciąga szczególnie najmłodszych odbiorców jak magnes. W czasie Magic Malbork 2018 na ulicach Malborka zobaczymy baśniowy statek, a w nim piratów, którzy pod wodzą kapitana Drabinki przywiozą skarby z wakacyjnych przygód. W ogrodzie zabaw dziecięcych Kapitan Drabinka przeprowadzi „Akcję -Operację”, a teatralni animatorzy zadbają o dobre humory najmłodszych odbiorców naszej imprezy.

SOBOTA, 11 SIERPNIA 2018

16:00 – 20:00 – Magiczny Ogród Zabaw Dziecięcych (ogród Muzeum Miasta Malborka) 

– Program cyrkowo – teatralny „Przygody Pirata Drabinki” – Teatr Kubika

– warsztaty artystyczne, animacje, kolorowe makijaże i inne atrakcje

16:30 – uliczne animacje – „Barwny rejs Kapitana Drabinki”  – Teatr Kubika (ul. Kościuszki)

Źródło

 

12 sierpnia 2018 Suwałki – Jarmark Kamedulski – Niedzielny Poranek Teatralny

 

Baśniowy statek piracki popłynie alejkami parku popłynie a w nim piraci wiozący czar wakacyjnych przygód. Wyśmienita przygoda, w której nie zabraknie gier i zabaw pirackich, konkursów i nagród. Po spotkaniu z Piratem Drabinką każdy okrętowy majtek może stać się kapitanem swojego własnego okrętu i odkrywać nieznane tereny wyobraźni.

12.08.2018, godz. 11.00-13.00
park Konstytucji 3 Maja

wstęp wolny

Niesamowity spektakl plenerowy Teatru Kubika, w którym baśniowy statek piracki płynie ulicami miast, a w nim piraci wiozący czar wakacyjnych przygód. Wyśmienita przygoda, w której nie może zabraknąć uroku i artystycznego przekazu, mnogości gier i zabaw pirackich, konkursów, zadań i nagród. Po spotkaniu z Piratem Drabinką każdy uczestnik przedstawienia z okrętowego majtka stać się może kapitanem swojego własnego okrętu i wyruszyć w świat odkrywać nieznane tereny wyobraźni, marzeń i przygód.

Po spektaklu zapraszamy na blok animacji i pokaz wielkich baniek mydlanych.

Źródło