Pełną parą ruszyły przygotowania do spektaklu „Blue Show” w wersji online!!!! Wy nie możecie przyjść do nas to my z radością przyjdziemy do WAS!

Pomimo pandemii i ogólnego zastoju aktorzy naszego teatru są w  w świetnej formie. Ćwiczyliśmy regularnie dlatego próby poszły sprawnie i z maksymalnym zaangażowaniem. W przygotowaniach pomagała nam nadzieja, że  pandemiczna  sytuacja lada chwila się skończy  i zamiast pustych miejsc na widowni ujrzymy Wasze uśmiechnięte twarze!

Póki co, próbujemy na deskach sceny , montujemy scenografię, szykujemy oświetlenie, aby Was odwiedzić w domach i poprawić nastrój dzieciom, rodzicom i dziadkom. Pamiętajcie nasz teatr jest dla Was! Naszym celem jest zaproponowanie sztuki na najwyższym poziomie artystycznym w dostępnej i unikatowej formie. Tylko tutaj zobaczysz pantomimę , akrobatykę, clownadę i  żonglerkę wpisaną w radosny ale także wzruszający i pobudzający wyobraźnię scenariusz. To teatr idealny dla naszych przebodźcowanych dzieci, zamkniętych w telefonach komórkowych. Z naszym teatrem mogą odpocząć, zrelaksować się, rozwinąć  wyobraźnię, odkryć i interpretować język mowy ciała- pantomimę. Usłyszeć muzykę, która doskonale dopełnia naszą choreografię, specjalnie dla nas stworzoną przez kompozytora Jacka Wierzchowskiego.  Dajmy dzieciom piękno i radość płynące z  teatru, pantomimy, clownady.