Teatr Kubika po raz kolejny zachwycił widzów. Tym razem w Skalbmierzu. To właśnie tam zakończył się kolejny spektakl teatru ulicznego z cyklu Bajkowe Lato z Radiem Kielce.

Do świata Pirata Drabinki zabrali wszystkich aktorzy z Teatru Kubika ze Szczecina. Przedstawili spektakl pełen przygód i lekkiego humoru.

– Jesteśmy teatrem dla widzów w każdym wieku, z nami nikt się nudzi. To jest taka typowa klaunada pantomimiczna, pokazy cyrkowe, akrobatyczne, żonglerka i różne inne gagi cyrkowe – mówi Radosław Kubik.

Wszyscy, którzy przyszli na rynek w Skalbmierzu – wspólnie z piratami i załogą Radia Kielce – dali się ponieść na fali dobrej zabawy. Zarówno najmłodsi jak i starsi uczestnicy mieli okazje wziąć udział w zabawie prowadzonej przez animatorów jak i poznać prace cyrkowców.

Mieszkańcom wydarzenie się podobało. Jak podkreślali w rozmowie z Radiem Kielce szczególne zainteresowanie wzbudziły warsztaty cyrkowe, podczas których wszyscy widzowie mieli okazję spróbować swoich sił na cyrkowej arenie.

 

http://www.radio.kielce.pl/pl/post-90234